Online konzultace

Pro koho jsou moje služby určené? V podstatě pro kohokoliv, kdo hledá cestu ke zdravějšímu já. Ať už trpíte nějakými zdravotními obtížemi, špatným trávením, zhoršenou imunitou, vyčerpáním či se prostě jen chcete cítit lépe, pomohu Vám na Vaší cestě. Nejsem autoritou, jsem partnerem a rádcem.

Vstupní konzultace

Vstupní konzultace zahrnuje moji přípravu na základě Vámi vyplněného dotazníku, který obdržíte emailem, vlastní konzultaci trvající cca 90 min, kde si projdeme Vaše obtíže, časovou osu, nastavení životního stylu a stravy, mnou navržené léčebné postupy a doplňky. Po konzultaci klientům ještě zasílám email s odkazy na vybrané doplňky na míru, seznam odběrů/doporučených testů, případně ještě doplňující tipy a postupy. Nad každým novým klientem tak strávím přibližně tři hodiny. Konzultace probíhají online, technicky nemusíte mít nic než videokameru na počítači nebo mobilu.

Cena    3200 Kč

Omlouvám se, ale z kapacitních důvodů nějakou dobu nepřijímám nové klienty. 

Podmínky a Storno podmínky

Vstupní konzultaci je nutno uskutečnit nejpozději do 3 měsíců od zaplacení, jinak propadá.
Zrušení Konzultace týden až 48h předem - 50% storno.

Zrušení Konzultace méně než 48h předem - 100% storno.

Pokračovací konzultace

Jedna konzultace většinou nestačí, protože je potřeba pracovat se změnou návyků, zjistit, jak fungují navržená léčebná opatření, a pracovat i s myslí a zmírněním stresu. To vyžaduje čas, ale i postupné kroky, které nelze všechny navrhnout na první konzultaci. S klientem se individuálně domlouvám, kdy se uvidíme příště. Tato konzultace zahrnuje 45 minut online konzultace a dle potřeby opět závěřečný email s doporučeními.

Cena    1600 Kč