DNA Sport

DNA Sport je genetický test, který poskytuje vhled do různých biologických oblastí ovlivňujících schopnost reagovat na trénink a sportovní výkon. Výsledky testu DNA Sport lze použít k optimalizaci výkonu přizpůsobením vašeho tréninkového programu tak, aby se zvýšily jakékoli genetické výhody a identifikovaly jakékoli slabé stránky, které je třeba podpořit prostřednictvím tréninkových a výživových strategií.

DNA Sport test je vhodný pro začínající jedince, rekreační sportovce i ostřílené závodníky; pro každého, kdo chce ze svého cvičení vytěžit maximum, zlepšit výkon a předejít zranění. Efektivitu tréninku a sportovního výkonu ovlivňují klíčové biologické oblasti. DNA Sport vám může pomoci personalizovat tréninkovou strategii, která optimalizuje váš genetický potenciál, stejně jako identifikuje správný životní styl, výživu a environmentální interakce. To zase maximalizuje sportovní potenciál, předchází zranění a optimalizuje regeneraci pro dosažení maximální úrovně kondice.

Test zahrnuje:

  • riziko zranění měkkých tkání
  • zotavení
  • silový potenciál
  • vytrvalostní potenciál
  • kofeinový metabolismus
  • citlivost na soli
  • nejvhodnější doba tréninku


Vzorový výsledkový list:

Jak se test provádí?

Po objednání testu vám přijde domů balíček přepravní službou DHL. Test se provádí v pohodlí domova z kapky krve, podobně jako vyšetření CRP u lékaře, nebo výtěrovou štětičkou z ústní dutiny. Popis odběru v češtině a odkaz na podrobný videonávod naleznete uvnitř odběrového setu. Pak stačí již jen objednat zpáteční odvoz DHL službou. Zpáteční poštovné, poštovní obálka i štítek jsou zahrnuty v ceně a naleznete je přiložené v zásilce.

Konzultace výsledků probíhá se mnou online na platformě ZOOM, ale není potřeba nic instalovat, lze se jen připojit přes internetový prohlížeč a zaslaný odkaz, který vám přijde emailem.


Cena testu včetně 30 minutové konzultace výsledků ................................................................................................ 7900 Kč