Dr.Advent

Také si někdy říkáte, že o Vánocích děláme spíše jen samé nezdravosti? Nechcete to letos změnit? Pojďte si s Dr.Adventem zkusit každý den jeden ze zdravých návyků, které já často i dávám svým klientům za "domácí úkol". 

S dr.Adventem se ale nemusíte ničeho bát, žádný z úkolů nevyžaduje ani peníze ani nic speciálního, jen trochu vašeho času a odhodlání. Můžete si tak vyzkoušet až 24 zdravých návyků, které nijak nezatíží vaši peněženku, ale třeba vám pomohou se nasměrovat na vaší cestě ke zdraví. Mnoho z vás se utápí v množství informací, co všechno je zdravé a co všechno bychom měli dělat, ale pro některé je toho tolik, že neví, kde začít a nakonec nezačnou nikde.

Proto jsem se rozhodla pro tuto formu, kdy si každý den zkusíte "něco" a pak třeba zjistíte, kde vás nejvíce takzvaně tlačí bota nebo naopak, co vám jde s největší lehkostí a odtud se můžete odrazit. Je jedno, kde na své cestě za zdravějším já začnete, ale důležité je začít! A proto je tu Dr.Advent, aby vám byl takovým malým průvodcem a ukázal, co všechno lze dělat pro svoje zdraví a že to vlastně ani nestojí tolik námahy.

Každý den bude ukrývat jeden jednoduchý tip. Okénka budou ve formě Stories na soukromém instagramovém účtu dr_advent, kde se bude objevovat úkol a jednoduché vysvětlení, jak to souvisí s naším zdravím. Tedy není potřeba nic než mít vlastní účet na instagramu.

Přemýšlela jsem, zda ho udělat zdarma přístupný všem, ale byla bych ráda, aby moje práce měla opravdu efekt a ze svých zkušeností vím, že pokud za něco dáme peníze, pak je efektivita mnohem větší, protože o to více se budeme snažit úkoly zkusit. Zvolila jsem ale celkem symbolickou částku 5 Kč za den, tedy celková cena je 120 Kč za celých 24 dní.

Pokud si chcete jako já trochu ozdravit předvánoční čas, vyplňte následující formulář, na jehož základě vám přijde faktura s QR kódem (nebo lze platit převodem) a budete moci si Dr.Adventem od 1.prosince vyzkoušet 24 ZDRAVÝCH NÁVYKŮ!